Çatlak Bakımı

 Bazı nedenlerden dolayı kadınların ve erkeklerin vücutlarının çeşitli bölgelerinde çatlaklar oluşmakta, Vücuda sürülen özel solüsyonlar ile çatlaklara uygulanan vakumlama işleminin ardından çatlakların kırmızı renk alması sağlanır. Daha sonra bu çatlakların beslenme oksijenerasyon ile beslenmesi sağlanıyor. Kişinin vücudunda herhangi bir acı, yanma gibi bir his oluşmamaktadır.

Her bölgeye göre farklı uygulama ve değişik solüsyonlar uygulanmaktadır. Çatlak bakımı ile çatlaklardan ilk seans %80 varan bir iyileşme sağlanır. Ayrıca kişinin vücudunda herhangi bir komplikasyon da oluşmaz. Yaptığımız işlemin hiçbir yan etkisi yoktur.

Çatlak Bakımı Kaç Seans Uygulanır?

Aşırı kilo alıp vermede ya da doğum sonrasında oluşan çatlakların giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir. Kişinin vücuduna ve bölgenin çatlak derinliğine bağlı olarak seans işlemi değişebilir. En az 1 seans en fazla ise 3 seans uygulanmaktadır. Seans aralıkları 30 gün aralıklarla uygulanır.

 

Çatlak Bakımı Nasıl Uygulanır?

 

Özellikle de karın ve bacak bölgelerinde oluşan çatlakların giderilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir. Firmamız tarafından yapılan bu yöntem birçok kişi tarafından tercih edilir. Çatlak olan bölgeye özel solüsyonlar sürülerek kan akışının hızlandırılması sağlanır. Daha sonra özel vakumlama tekniği kullanılır. Bölge çatlakların yönüne doğru işlem uygulanır. Cilde sürülen özel kremler ve kolejen takviyesi yapılarak deri yüzeyinin açılması sağlanır.

 

• Çatlak Onarımı,

• Elastikiyet kaybını azaltır,

• Selülit gidermeyi sağlar,

• Vücut toparlama,

• Yağ dokusunda azalma sağlanıyor

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir