Amerikan Cilt Bakımı

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlıdır. Sağlıklı bir cilt daha bakımlı görünmemiz sağlar. Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden olur. Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır. Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlamaktadır. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenine doğal olarak ciltte erken yaşlanma belirtileri artmaktadır.

Amerikan cilt bakımı Hydrafacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir. Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadir.

 

Hydrafacial Bakımının Aşamaları

 

1- Eksfoliasyon : Active-4 Solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır,daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir. 2- Peeling : GlySal Serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır. 3- Ekstraksiyon : Beta-HD solüsyonu kullanılarak patentli Vortex emme teknolojisi ile tıkalı gözenekler temizlenir.

 

 4- Boost : Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler v.s. tedavi edilir. 5- Fusion : Antiox + Solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptidler ve hyaluronik asit bileşenleri ile cildi korur. 6- Günlük Bakım Ürünleri : Uygulamanın etkinliğini arttırmak ve kalıcılığını korumak için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin kullanılması önerilmektedir.

 

 

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir