İstanbul Kadıköy'de bulunan ve 2013 yılından bu yana üstün hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren , Türkiye'nin tek noter onaylı ve ücret iade garantili güzellik merkeziyiz.

 

Derma Queen Güzellik her zaman güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemiştir.

 

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak epilasyon, profesyonel cilt bakımı, bölgesel incelme, hydra facial, microblading, yüz germe, gıdı eritme, çatlak bakımı, leke bakımı, vücut bakımı, microblading, kaş kontür, kalıcı eyeliner & dipliner, protez tırnak, dudak gençleştirme, ipek kirpik alanlarında hizmetler verip tanınan bir güzellik merkezi haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Türkiye'de Noter Onaylı ve Ücret Iade Garantili Tek Güzellik merkezi'yiz

Güven duyacağınız nezih bir ortamda sizlere güzelliğe dair kalıcı çözümler sunmak için hizmetinizdeyiz.

 

Profesyonel kadrosu ve uzman doktor danışmanlığında; cilt bakımları, vücut bakımları, bölgesel zayıflama, selülit bakımı ve daha birçok hizmetlerimizi modern gelişmiş, son teknoloji cihazlarla sizlere sunuyoruz. En büyük prensibimiz sağlığınızı önemseyerek en iyi hizmeti vermektir.

 

Daha bakımlı, daha mutlu ve hayata daha iyi bakan yeni bir senle tanışmak için Derma Queen Güzellik Merkezi yanında…

 

VİZYONUMUZ

 

Derma Queen Güzellik olarak biz, kendi güzelliğinizin farkına varmanız için uzman ve deneyimli kadromuz, son teknolojik ekipmanlarımız ve cilde dost ürünlerimizle kaliteli, sürdürülebilir hizmet üretmek ve siz değerli misafirlerimizin vazgeçilmezleri arasında olmaktır.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Merkezimizde sizi karşılayan sıcak atmosferiyle ve kaliteli hizmet anlayışla güven duyacağınız nezih bir ortamda sizlere kalıcı çözümler sunmak, her geçen gün yenilikleri ekleyerek sektörün öncüsü olmak için buradayız.

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir