Kaş Kontür

 Mimik ve jestlerle birlikte karşıdaki kişide “bizim hakkımızda imtina” uyandıran kaşlar, sosyolojik bağlamda oldukça önemlidir. Karşıdaki kişinin kaşlarına bakarak onun hakkında tahminler yapabildiğimiz bu günlerde kaş tasarımı, büyük önem arz ediyor. Zira; oldukça kavisli ve dik bir şekilde alınan kaşlar, sizi “sinirli bir kişiliğe sahipmişsiniz” gibi insanlara yansıtabiliyor.

 

Buna ek olarak “seyrek, düzensiz ve dağınık” kaşlar ise sizin “umursamaz” biri olduğunuzu düşündürebiliyor. İşe giriş sürecinde en önemli gözlem olan beden dili ve dış görünüm sebebiyle hayal ettiğiniz işlere girme şansını dahi kaybedebiliyorsunuz. Bu nedenle, kalıcı kaş kontürü ile kaş kalınlaştırma hem estetik görünüm elde etmek hem de dış görünüşü sosyolojik bağlamda iyileştirmek amacıyla sıklıkla tercih ediliyor.

Son yıllarda oldukça popüler bir hale gelen kalıcı kaş kontürü ile kaş kalınlaştırma, zamanınızı size hediye edebilen bir uygulama aslında. Her gün kaşı çizmek ve doldurmak ile harcayacağınız zaman dilimini sizlere hediye eden kaş kalınlaştırma uygulaması ile iletişim açısından daha pozitif enerji veren bir kaş formuna da erişiyor olursunuz. Doğuştan kalın ve gür kaşlara sahip değilseniz sizin için en doğru uygulama olan kalıcı kaş kontürü uygulaması ile kaşlarınızı yeniden tasarlamanız mümkün.

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir