Kaş Vitamini

Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanan kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş, zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını amaçlar.

 

Kaş vitamini;

 

• Stres,

• Dış etkenler,

• Yanlış beslenme,

• Kötü alışkanlıklar,

• Kullanılan bazı ilaçlar,

• Genetik yatkınlıklar gibi faktörler nedeniyle küsen kaşlar için harika sonuçlar yaratır.

 

Kaş vitamini, güçlü içeriği sayesinde kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde tekrar tüylerin çıkmasına yardımcı olur.

 

Kendi kaşlarınızla en doğal sonuca ulaşın

 

Profesyonel kişilerce yapıldığında etkisini gösteren kaş vitamini uygulaması, tamamen doğal sonuçlar sunar. Kontür makyaj uygulamalarından farklı olarak kişinin kendi doğal kaşlarının çıkmasını sağlayan bu uygulama, kaşın yapısına ve sıklığına göre 3-5 seans arasında değişmektedir. Vitamin ve yağlarla kaşları destekleyen bu uygulama bir cihaz yardımıyla kaşlara yedirilerek işlevini yitirmiş kaş köklerini uyarır ve aktif hale getirir.

 

Kaş vitamini nasıl uygulanır?

 

Kaş serumu cihaz yardımıyla kaş köklerine nüfuz etmesi için uygulanır. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem istenilen sonucu elde etmek amacıyla 3-5 seans olarak uygulanır. Seanslar arasında en az 20 gün olmalıdır.

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir