Kirpik Keratin Bakımı

Her çağdaş kadın minimum kozmetik ürünleri kullanarak ve günlük bakım prosedürlerine ihtiyaç duymadan hoş görünmek ister. Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Kirpik Keratin teknolojisi ile gerçek oluyor! Sadece yetkili uzmanlar tarafından gerçekleştirilen. İşlem sonunda daha iri bir göz görünümüne, kalınlaşmış, sıklaşmış kirpik görünümüne ve kalkmış göz kapakları etkisi sağlayan bir uygulamadır. Uygulama pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlemidir.

 

Kirpiklerinize 8 - 12 hafta süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar. Herkes çarpıcı bakışlar ve uzun kirpiklere sahip olmak ister.

Uygulama "besleyici maddeleri" sayesinde kirpik yapısını güçlendirir! "İri göz görünümü" etkisi özel pigment dolgusu sayesinde gerçekleşiyor. İşlem sonrası kirpiklere özel ek bakım veya düzeltme gerekmiyor. Herhangi bir huzursuzluk hissetmiyorsunuz. Kirpiklerinize rimel sürebilirsiniz, korkusuzca makyaj yapabilir, makyajınızı temizleyebilirsiniz. Kirpikler yumuşak, düzgün en önemlisi doğal görünümlü olacak!

 

Kirpik Keratin Nasıl Uygulanır ?

 

Uygulama beş adımdan oluşan bir işlemdir. Her işlem, doğal kirpiklere özel malzemeler kullanılarak sadece ve sadece uzman tarafından uygulanır.

 

• Prosedürün birinci basamağı; Kirpiklerin komple temizlenmesi, yağlardan arındırılması, tene hoş etki yaratan, yumuşatan özel hazırlık karışımının sürülmesi ve protein ile beslenmesi,

• İkinci basamakta, silikonlu projektör yerleştirilir, bunun sayesinde kirpikler yukarı doğru taranır.

• Üçüncü etapta, kirpikler keratinle doldurulur.

• Dördüncü basamakta; kirpiklerin yapısını kalınlaştıran pigment ile doldurulur.

• Beşinci ve son aşamada; vitamin ile kirpikler beslenir.

 

Doğal kirpiklerin kalınlaşır, beslenir, kıvrımlı bir görünüm kazanır ve güçlenir.

 

 

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir