Leke & Anti Aging Tedavisi

Ciltte istenmeyen lekelerin oluşması büyük bir çoğunluğun ortak sorunudur. Lekelerin oluşma nedeni ise yaşlılık, yanlış cilt bakımı ve güneşe maruziyet gibi birçok faktöre bağlıdır.

 

Birkaç nedenden dolayı ciltte lekeler oluşmaktadır. Zamanla güneşe maruz kalma, bazı ilaçlar, genetik gibi birçok durum lekelere katkıda bulunur. Genellikle, lekeler daha yüksek miktarda pigment hücresinin veya melanosit içinde bulunan pigment moleküllerinin artan sayısının odaklanması durumunda ortaya çıkar.

 

Fazladan melanin cildinizin en üst katmanında veya epidermisinde bulunur. Deride aşırı melanin deride daha derindedir.

 

Lazerler seçici olarak melanin ve melanosit hedefleyerek derideki lekeleri tedavi eder ve ciltteki diğer hücrelere dokunmaz. Bu eşsiz özellik lazer tedavisinin ciltteki lekeleri gidermek için en güvenli ve etkili tedavi seçeneğidir olmasını sağlamaktadır.

 

Lazerler, cilt sorunlarını tedavi etme biçimini değiştiren tıbbi cihazdır. Lazerler, bir konuyu veya sorunu ortadan kaldırmak için hedeflenen birçok özel dalga boyundaki ışığı veren benzersiz ışık yayan cihazlardır. Bazı lazerler sadece kahverengi lekeleri gidermek üzere tasarlanmıştır. Bu cihazlar renk değişimlerine neden olan aşırı melanini parçalamaktadır.

 

Tedavi hızlı bir işlemdir ve anestezi gerektirmez. Genellikle 1-2 oturum en iyi sonucu verir.

 

Lazerle leke tedavisi için en iyi adaylar 18 yaş üzerindeki lazerle tedavi edilebilecek yoğunlukta lekeye sahip olan sağlıklı bireylerdir. Lazerle leke tedavisinden en iyi sonucu almak için belirtilen seans süresi kadar tedavinin devam ettirilmesi önemlidir.

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir