Magic Probe

Magic-Pro gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound kullanarak karın , kalça, basen, bacak ve boyun bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar. İlk seanstan itibaren vücuda göre 3-5 cm garantili incelme sağlar.

 

Zayıflamaya yönelik bir mucizeden bahsediliyorsa büyük ihtimalle abartıdır. Vücudun yağ stoku ile mücadele edilmesi gerekirken, su rezervinize saldırı maalesef ki daha basit ve etkileyici.

 

Sarkık cilt, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerjı aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindekiderimizde herhangi deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşur. Bölge deformasyonuna göre 8 seans kürler oluşmaktadır. İlk seans dan sonra netice fark edilir. Seansı sadece 30 dakika sürer ve herhangi bir ağrı sızı oluşmaz. Dikkat etmemiz gereken seansa girmeden yaklaşık 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekmektedir. Metabolizmamızın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için ve seans sonunda ilk 20 dakika herhangi bir şey yemiyoruz.

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir