Saç Laminasyonu

Saç laminasyonu işlemi nasıl yapılır?

Saçın laminasyonu, istenen sonuca ve saçın kalitesine bağlı olarak 2-3 aşamada gerçekleştirilir. İşlemin uzunluğu, yapısı, durumu ne olursa olsun, kesinlikle herhangi bir saç üzerinde yapabilirsiniz. Prosedürün kontrendikasyonları yoktur ve sağlığa zararlı değildir. Saç rengini değiştirmeyi planlıyorsanız, boyamadan hemen sonra laminasyon yapılmalıdır, çünkü bu şekilde rengi uzun süre tutabilirsiniz. Etkisi saç üzerinde yaklaşık 6 hafta sürer ve sonrasında işlem tekrarlanır. Fiyat, saçın uzunluğuna ve ayrıca hasar derecesine bağlıdır.

 

Saç laminasyonunun beklenen etkisi nedir?

 

1. Saç geliştirmek . Saçınıza uygulanan filmin saçınızı lakların, kıvrılmanın, kışın soğuk ya da yaz sıcağının etkilerinden koruduğu için saçlarınız sağlıklı, güzel, bakımlı bir görünüm kazanacaktır.

2. Bölünmüş uçlardan ve kırılgan saçlardan kurtulun . Saçımızın hangi yapıya sahip olduğunu hatırlayalım. Her saçımız çok miktarda keratin puluyla kaplıdır. Sağlıklı bir saçta, her skala bir öncekine sıkıca oturur. Zamanla, saçımız saç spreyi, toz, güneş, don etkisi ile karşılaştığında, pullar dökülmeye başlar, çünkü saçlar çekici görüntüsünü kaybeder, kırılır, dağılır ve donuklaşır. Saçın laminasyonu sırasında uygulanan film terazileri sarar, yeni bir saç yüzeyi oluşturur - güzel, pürüzsüz, elastik, dış negatif faktörlere maruz kalmaz.

3. Saçlarınızı itaatkar, hacimli ve parlak yapın . İşlemden hemen sonra saçlarınızın bir miktar (ortalama% 15 oranında) aldığından, kolayca tarandığından, sprey ve diğer kozmetik ürünleri kullanmadan bile parladığından emin olursunuz.

4. Saç rengini korumak için uzun süre . Saçın laminasyonu renklendirmeden sonra çok sık yapılır, çünkü bu sadece saçları iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda rengi uzun süre tutar.

5. Saçı güçlendirin . Saçlara uygulanan film, onları daha güçlü ve daha kalın hale getirir, bu nedenle evde bile şekillendirme dayanılmaz görünecektir.

 

 

 

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Mesajınız İletildi

E-posta : info@dermaqueen.org

İletişim : +90 216 345 60 60

              +90 553 179 68 68

Adres : Osmanağa Mahallesi Bahariye Cad Ata Apt. No:8 Kat:5 D:7 Kadıköy/İstanbul

 

BİZE ULAŞIN

2015 @ DERMEQUEENGÜZELLİK, Tüm Hakları Gizlidir